О нас

ESL Prague – обучающий сервис, созданный в 2011 году. Его основала группа учителей, которые больше не хотят преподавать в крупных языковых школах, в которых качество образования студентов уходит на второй план, а на первое место ставится количество учащихся.

 

ESL Prague можно назвать образовательным сообществом, так как мы не только обучаем студентов в аудиториях, но и организуем внеклассные мероприятия. На таких акциях cтуденты знакомятся друг с другом и практикуют разговорный английский, превращая обучение в увлекательный процесс.

 

Наша главная цель – языковое развитие каждого ученика. Мы не хотим стать самой большой языковой школой в Праге, мы хотим стать школой с отличным качеством образования и репутацией.

Владеть другим языком – это как иметь вторую душу.

— Карл Великий —

 

 

Кто не знает чужих языков, не знает ничего и о своем.

— Иоганн Вольфганг фон Гете —

СОБЫТИЯ

Coming soon!

 

 

 • Díky Kevinovi jsem zjistil, že cizí jazyk se dá naučit v každém věku i při plném pracovním úvazku, pokud má člověk dostatečné odhodlání a vůli.
  Kevin mě připravoval na FCE/CAE. Pokaždé byl skvěle připraven. Jeho výuka je kreativní, flexibilní. Neustále vymýšlí spoustu vlastních aktivit, her a učebních metod. Student pro něj není jen anonymní jméno v třídní knize.
  Veškerá komunikace s Kevinem probíhá v angličtině. Dává prostor k dialogu, návrhům a připomínkám. Kevin je neuvěřitelně vstřícný a vždy jedná korektně.
  Mé komunikační schopnosti se zlepšily natolik, že krátce po ukončení kurzu jsem odjel do Anglie, kde jsem uspěl na trhu práce ve své profesi. Velmi rád se na Kevina opět obrátím, jakmile se vrátím z Anglie do Prahy. Je to prvotřídní lektor.

  — Marek Galbinec —
 • Ke Kevinovi jsem se dostala na doporučení jedné z jeho studentek. Potřebovala jsem se připravit na těžkou zkoušku z angličtiny na vysoké škole. Kevin mi pomohl k jejímu úspěšnému absolvovaní. Jeho hodiny byly tak přínosné, že jsem v nich pokračovala i po absolvování zkoušky. A proto i já nemužu jinak, nez Kevina dál doporučit.

  — Jana Knedlíková —
 • Kevin je velice sympatický a milý lektor, který mne dokázal zbavit strachu „mluvit anglicky“. Hodiny má vždy pečlivě připravené a to jak po stránce gramatické, tak i praktické. Věnuje se mým jazykovým nedostatkům a potřebám. Vyhovuje mi, že k výuce nepoužívá pouze učebnice, ale čerpá z různých zdrojů, tímto se hodiny stávají zábavné a pro mne motivující. Kevin je důsledný, spolehlivý a přizpůsobující se potřebám studenta. Díky němu jsem schopna se přesunout ze škatulky „věčný začátečník“.

  — Pavlína Prouzová —

ЦЕНЫ

Přípravné kurzy

od 400 Kč za 60min / 600kč za 90min

  příprava na státní maturitu
  a na všechny Cambridgské zkoušky

Skupinové kurzy

od 200 Kč na osobu, za 90min

  maximálně 6 studentů ve skupině
  90 min: od 200Kč za osobu

Firemní kurzy individuální

od 400 Kč za 60min

  60 mins: 400 Kč
  90mins: 600 Kč

Firémnní kurzy skupinové

od 200 Kč na osobu, za 60min

  maximálně 6 studentů ve skupině
  Od 200 Kč za osobu

ESP – English for Special Purposes

Angličtina pro speccifické účely

  Máte v angličtině esej, prezentaci, dizertační práci nebo nějaký další dokument, který potřebujete zkotrolovat?
  Chcete mít jistotu, že Vaše webová stránka není plná chyb? Radši se tedy ujistěte, že Váš anglický překlad Vám děla dobrou vizitku.
  ESL Prague má velké zkušenosti s korekcí různých typů textů, od životopisů přes Dizertační práce nebo žádosti o granty.

Překlady

z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny

  Neztraťe se v překladu!!!
  Nabízíme překlady z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny.
  Pro vice informací nás prosím kontaktujte…

774 484 749

info@eslprague.cz

777 808 128

Praha, Česká Republika

Loading

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Back to Top